Ne İş Yapsak.com' u Facebook' ta Takip Et ! Ne İş Yapsak.com' u Twitter' da Takip Et !Ne İş Yapsak RSS

Bayilikler : Arfish Franchising Veriyor

09/08/2009

arfish bayilik,bayilik şartarı,kazançlı bayilikler,arfish franchising fırsatı,sermayeniz varsa yapabileceğiniz işlerbayilik, bayilikler, franchise, franchising, bayilik veren şirketler, bayilik verenler, bayilik veren firmalar, francise, bayilik arıyorum, sermayesiz bayilikler

Türkiye' de balık market kavramını geliştiren Arfish Balık Marketleri, "En lezzetli balığı siz pişirirsiniz!" sloganıyla sipariş ettiğiniz ürünleri, temizlenmiş ve pişirmeye hazır halde kapınıza kadar teslim ediyor.Deniz ürünlerini tedarik noktalarından şubelerine getiren Arfish, ürünlerini müşteriye temizlenmiş ve temiz suyla yıkanmış olarak servis ediyor.

Arfish, franchise veriyor ve franchise bedeli olarak 150 bin dolar talep ediyor. Balık severler, istedikleri deniz mahsullerini şubelere gidip kendileri seçebiliyor ya da 444 0 573 no lu telefondan ve arfish.com.tr isimli internet sitesinden sipariş edebiliyorlar. .

Şirket franchise noktalarını gelecek başvurulara göre değerlendirerek sadece İstanbul’da değil başta ana merkezler olmak üzere tüm Anadolu’dan franchise başvurularını kabul edeceklerini belirtiyor..

Bu bedelin içinde çalışmaya hazır donanımlı, teslim edildiği gün satış yapmaya başlayacak eğitilmiş personeli ile Türkiye’de ilk balık market zincirinin halkası olacak mağazalara sahip olma şansı veriliyor.

ARFISH BAYİLİĞİNE BASVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bu yazıya henüz yorum eklenmedi.
Aşağıdaki formu kullanarak ilk yorumu yapan siz olabilirsiniz...


Yorum Ekle