Ne İş Yapsak.com' u Facebook' ta Takip Et ! Ne İş Yapsak.com' u Twitter' da Takip Et !Ne İş Yapsak RSS

Saatte 100 Dolar Kazandıran İş Fikirleri

13/12/2010

kazandıran işler, iş fikirleri, zengin olmak, saatte 100 dolar, para kazanmak, iş fikirleri, yeni iş fikirleri, ilginç iş fikirleri, kazandıran iş fikirleriiş fikirleri,iş fikri,ilginç iş fikirleri, yeni iş fikirleri, evden iş,sermayesiz işler, para kazanmak, para kazanma yolları,iş fikirleri girişimcilik

Standart olan ve yaygın olan mesleklerden sıkıldıysanız ve para kazanmak isityorsanız daha geniş perspektiften bakmaya ihtiyacınız var demektir. İki tip iyi para kazandıran iş olduğu varsayılabilir. Bunlardan biri tam zamanlı çalışarak yılda 200 bin dolar kazanabileceğiniz işler buna karşılık yarım zamanlı çalışarak haftada 20 saati doldurarak kazanbileceğiniz işler.

Eğer saate 100 dolar kazanmak istiyorsanız tam zamanlı işler ile bu rakama ulaşmanın kolay olmadığını aklınıza sokmanız gerekiyor. PayScale analistlerinin yaptığı araştırmaya göre ABD’de oratalama saat başı alınan ücret 16 dolar buda 100 doları kazanbilmek için normal çalışandan altı kat daha fazla performans göstermeniz gerekiyor.

PayScale analisiti Al Lee’nin yaptığı açıklamada saatte 100 dolar kazanmak üç yoldan geçiyor.

Bunlardan ilki doktor olmak ikincisi büyük bir şirkette yönetici olman son olarak da insanlara para kazandıran işlerde çalışmak. Bunları yapabiliyor olmak için ciddi bir eğitime sahip olmak çeşitli yeteneklere sahip olmak gerekiyor. Ama sizde bunların hiç biri yoksa umudunuzu kaybetmeyin.
Saatte 100 dolar kazanan mesleklerden biri su ile haşırmeşir olmayı gerekiren türden

1- Sualtı kaynakçısı: Derin sularda petrol borsu hatlarıda petrol ve gaz şirketlerinde çalışarak günde 900 ile 1200 dolara kadar para kazanabilirsiniz. 30 gün sularda 12 saatlik bir çalışma ile bu paraları kazanmak mümkün

2-Anestesizt: Doktorlar için saatte 100 dolar kazanmak çok şaşırtıcı bir durum olmasa da anestezi uzmanları için bu rakam çok tahmin edilmeyen rakamlar. Hastaları bayıltarak ortalama 101.80 dolar kazanmak mümkün.

3-Ticari Pilot: PaScale araştırmasına göre yolcu taşımacılığı dışında ticari uçuşlarda yer alan pilotlar saate yaklaşık 120 dolar kazanbiliyor. Haftalık 40 saatlik çalışma ile aylık 100 saat yıllıkta bin saatlik çalışma süresi ile çalışma imkanı var. Pek çok asker kökenli pilot emeklilik döneminde ticari pilotlukla hayatını devam ettirmekte.

4-Dövme sanatçısı: son dönemin önemli bağımlılıklarından olan dövme en çok kazandıram meslekler arasında. Saatlik ortalama 130 dolar kazanan dövem sanatçıları haftalık 40 saatlik çalışma ile diploma gerektirmeyen işlerden.

5-Freelance Fotoğrafçı: Usta fotoğraf sanatçıları ortalama saat başına 100 dolar kazananlar arasında. Reklam fotograçıları ve özel dizaynlar ile fotoğraf çeken sanatçılarda 5 ile 10 yıl deneyimi ile daha yüksek rakamlara çıkabiliyor.

6- İç Mimar: Yapılan araştırmaya göre iç mimarlar da saatlik ortalama 100 dolar kazananlar listesinede.

7-El Modelliği: Listedeki en kolay iş ise el modelliği ellerinizin güzelliğine ve düzgünlüğüne güveniyorsanız şansınızı deneyin. Vücüt parçalarının kullanıldığı reklam ve tanıtım çekimleri ile saatlik ortalama 100 dolar kazanmak mümkün.

8- Yaşam Koçu: Son dönemin moda meslekleriden yaşam koçluğu terapistlerden daha fazla tercih edilir hale geldi. Kişisel gelişim, hayatı rayına koymak için tercih edilen yaşam koçları son dönem trendlerinden olmakla birlikte saate ortalam 100 ila 150 dolar arasında kazanç sağlayan meslekler arasında yer alıyor.

9- Masaj Terapisti: Son dönemin öne çıkan meslekleri arasınd yer alan masaj terapistliği zorlaşan hayat koşullarında bir parça rahatlama için kapılarını aşındırdığı kapılar arasına gird. Haftalık 45 saatlik çalışma ile iyi kazanç sağlayan mesleklerden.

Kaynak : Habertürk
Toplam Yorum Sayısı : 7
 • mustafa özdemirsaanen keçisi yetiştiriciliği , koyun yetiştiriciliği falan falan.... bunlar o kadar kolay işler mi ? Bilgisi olmayan insanların bu işleri yapması sonucu memleketteki hayvan durumu bu halde... Lütfen beyler Lütfen herkes kendi işine :!

  mustafa özdemir

  saanen keçisi yetiştiriciliği , koyun yetiştiriciliği falan falan.... bunlar o kadar kolay işler mi ? Bilgisi olmayan insanların bu işleri yapması sonucu memleketteki hayvan durumu bu halde... Lütfen beyler Lütfen herkes kendi işine :!

 • ENGİN POLATPARA KAZANMAK HİÇ BUKADAR KOLAY OLMADI!! Sadece çevrenizdeki eşiniz ve dostunuza yol göstermeniz yeterli....... NASILMI OLACAK BU YOL GÖTERME? Okumaya devam edin ozaman sevgili arkadaşlar.Çevrenizde evine laminat parke yapmak isteyen kişileri bizlere yönlendirin.Oturduğunuz yerden m2 başına 1 tl kazanın.Müşteriler taksitli alışveriş yapsalar dahi siz hakkınıza düşen kısmını nakit alabilirsiniz. MESELA........... Aylık 5 müşteri bulsanız,bulduğunuz her müşteri ortalama 100 m2 laminat parke döşetmiş olsa. 100x5: 500 m2 yer yapar.... Buda demek oluyorki ayda 500 tl para kazanmanız demektir.Hemde hiç yorulmadan ve koşturmadan.Tabiki daha çok müşteri daha çok kazanç olacaktır. Sadece yapacağınız tavsiye sayesinde...... Daha detaylı bilgi için beni aramanızı tavsiye ederim. ENGİN POLAT 0534 293 64 12

  ENGİN POLAT

  PARA KAZANMAK HİÇ BUKADAR KOLAY OLMADI!! Sadece çevrenizdeki eşiniz ve dostunuza yol göstermeniz yeterli....... NASILMI OLACAK BU YOL GÖTERME? Okumaya devam edin ozaman sevgili arkadaşlar.Çevrenizde evine laminat parke yapmak isteyen kişileri bizlere yönlendirin.Oturduğunuz yerden m2 başına 1 tl kazanın.Müşteriler taksitli alışveriş yapsalar dahi siz hakkınıza düşen kısmını nakit alabilirsiniz. MESELA........... Aylık 5 müşteri bulsanız,bulduğunuz her müşteri ortalama 100 m2 laminat parke döşetmiş olsa. 100x5: 500 m2 yer yapar.... Buda demek oluyorki ayda 500 tl para kazanmanız demektir.Hemde hiç yorulmadan ve koşturmadan.Tabiki daha çok müşteri daha çok kazanç olacaktır. Sadece yapacağınız tavsiye sayesinde...... Daha detaylı bilgi için beni aramanızı tavsiye ederim. ENGİN POLAT 0534 293 64 12

 • mehmet küçükmrb arkadaşlar sisteme giren herkesin kesin kazandığı ve bunu evden internetten yaptığınız bir iş teklifim var...kazancınız 6000tl ve üzerinde... bu iş teklifimi inceleyen kazanır...incelemeyen şuandaki hayatına devam eder ve bu yazıyı sadece okuyup geçer karar sizin biz kazanmak ve kazandırmak istiyoruz..tüm detaylar linkimizde tel 5552992091
http://www.7x.com.tr/?idX=701&idXRef=

  mehmet küçük

  mrb arkadaşlar sisteme giren herkesin kesin kazandığı ve bunu evden internetten yaptığınız bir iş teklifim var...kazancınız 6000tl ve üzerinde... bu iş teklifimi inceleyen kazanır...incelemeyen şuandaki hayatına devam eder ve bu yazıyı sadece okuyup geçer karar sizin biz kazanmak ve kazandırmak istiyoruz..tüm detaylar linkimizde tel 5552992091
  http://www.7x.com.tr/?idX=701&idXRef=

 • emreSahillerde yada etrafına göl vs bulunan her yerde işletebileceğiniz yeni bir ürün.Yurt Dışında Water blob çılgınlığı giderek artıyor.Bu şişme ürünü 3-4m lik bir portatif iskele yapıp su üzerine küçük dubalarla sabitledikten sonra zıplamak isteyen kişinin ürünün en uc kısmına oturmasını sağlıyorsunuz.daha sonra başka bir kişi platformdan diğer uca atlıyor ve baş kısımdakini suya fırlatıyor.kişi bası aktivite başına 5-10 tl den veriyorsunuz.işletmenizin bulunduğu yer işlek bir yer ise günlük 500-1000 tl kazanmanız hatta haberlere bile konu olmanız mümkün…ürünle ilgili videoyu izlemenizi şiddetle tavsiye ederim. 
 Video : http://www.metatube.com/en/videos/66601/Epic-Blob-Balloon-Jump/


Ürün ile ilgili iletişim için

İ.emre GÜRSOY       
i_emre_gursoy@hotmail.com    0505 768 69 38

  emre

  Sahillerde yada etrafına göl vs bulunan her yerde işletebileceğiniz yeni bir ürün.Yurt Dışında Water blob çılgınlığı giderek artıyor.Bu şişme ürünü 3-4m lik bir portatif iskele yapıp su üzerine küçük dubalarla sabitledikten sonra zıplamak isteyen kişinin ürünün en uc kısmına oturmasını sağlıyorsunuz.daha sonra başka bir kişi platformdan diğer uca atlıyor ve baş kısımdakini suya fırlatıyor.kişi bası aktivite başına 5-10 tl den veriyorsunuz.işletmenizin bulunduğu yer işlek bir yer ise günlük 500-1000 tl kazanmanız hatta haberlere bile konu olmanız mümkün…ürünle ilgili videoyu izlemenizi şiddetle tavsiye ederim.
  Video : http://www.metatube.com/en/videos/66601/Epic-Blob-Balloon-Jump/


  Ürün ile ilgili iletişim için

  İ.emre GÜRSOY
  i_emre_gursoy@hotmail.com 0505 768 69 38

 • ek iş veriyorumCiddi şekilde para kazanmak isteyenler bu yazıyı okuyun!

Sadece 5 TL ödeyerek yaşam mücadelenizde ekonomik olarak yeni bir sayfa açmak ister misiniz? Yanlış duymadınız sadece 5 TL ödeyerek ek iş sahibi olabilir ve benim gibi ayda ortalama 1000 tl’nin üzerinde para kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken siteyi incelemek iş hakkında malumat sahibi olarak sadece 5 tl ödeyip işe adım atıp kazanmanın startını vermenizdir. Bu fırsat her zaman ayağa gelmez. Bu fırsatı değerlendirdiğinizde sizin için yepyeni bir yaşamın kapılarını aralamış olabilirsiniz. Haydi geç kalmayım 5 TL üyelik 30 Eylül son gün!

İşte size kazandıracak iş sistemini tanıtan sitenin linki: www.ekisimkani.net

Ekibimize sizi bekliyoruz. Beraber kazanmak için biz buradayı

  ek iş veriyorum

  Ciddi şekilde para kazanmak isteyenler bu yazıyı okuyun!

  Sadece 5 TL ödeyerek yaşam mücadelenizde ekonomik olarak yeni bir sayfa açmak ister misiniz? Yanlış duymadınız sadece 5 TL ödeyerek ek iş sahibi olabilir ve benim gibi ayda ortalama 1000 tl’nin üzerinde para kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken siteyi incelemek iş hakkında malumat sahibi olarak sadece 5 tl ödeyip işe adım atıp kazanmanın startını vermenizdir. Bu fırsat her zaman ayağa gelmez. Bu fırsatı değerlendirdiğinizde sizin için yepyeni bir yaşamın kapılarını aralamış olabilirsiniz. Haydi geç kalmayım 5 TL üyelik 30 Eylül son gün!

  İşte size kazandıracak iş sistemini tanıtan sitenin linki: www.ekisimkani.net

  Ekibimize sizi bekliyoruz. Beraber kazanmak için biz buradayı

 • tacckmrb arkadaşlar ben busiteye üyeoldum olalı ückez ödeme aldım dersinizki nasıl oluyorbu tıklama başına $20 ile$25 arası veriyor sonrsında artıyor tıklama başına inanmassanız bakın http://www.pplinx.com/gpt.php?v=entry&id=13869&sid=96214TXk0eE5UZzJOVGM&sid2=96214&type=ptc&siduid=96214& buna bakın inanmıyorsanız buda benim referanz adresim burdan üye olursanız sevinirim( http://www.pplinx.com/index.php?ref=tabb 
Sevk API teşekkürler

  tacck

  mrb arkadaşlar ben busiteye üyeoldum olalı ückez ödeme aldım dersinizki nasıl oluyorbu tıklama başına $20 ile$25 arası veriyor sonrsında artıyor tıklama başına inanmassanız bakın http://www.pplinx.com/gpt.php?v=entry&id=13869&sid=96214TXk0eE5UZzJOVGM&sid2=96214&type=ptc&siduid=96214& buna bakın inanmıyorsanız buda benim referanz adresim burdan üye olursanız sevinirim( http://www.pplinx.com/index.php?ref=tabb
  Sevk API teşekkürler

Yorum Ekle